О нас

Салон-магазин «Безпека» має величезний досвід роботи в продажу сейфів, вхідних дверей та замків у місті Харкові. З 2009 року ми дбаємо про Вашу безпеку, надаючи повний спектр послуг з продажу, доставці, установці, сервісного і гарантійного обслуговування нашої продукції. Ключовим моментом роботи з нашими покупцями є індивідуальний підхід до кожного клієнта, підвищена увага до якості реалізованої продукції, а також якості та строків гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Сьогодні ми пропонуємо широкий спектр надійних високоякісних замків і циліндрів, а також дверної фурнітури (бронепластини, броненакладки, доводчики) відомих брендів, які мають заслужену репутацію у світі, як лідери у виробництві механічних і електронних систем замикання: MUL-T-LOCK (Ізраїль), VACHETTE (Франція) і ін.

Ми захистимо Вас і Ваших близьких від усіх неприємностей, за якісною і надійною дверима торгових марок Страж (Україна), Berez (Україна). Ми допоможемо Вам підібрати двері у відповідності з Вашими побажаннями та естетичними потребами.

Також у нашому магазині представлений великий вибір сейфів (меблеві, офісні, вбудовувані, зламостійкі, вогнестійкі, вогні-зламостійкі, збройові, банківські депозитні комірки) і металевої офісної меблів (картотеки, бухгалтерські шафи, шафи для роздягалень, стелажі) виробництва компанії Промет.