sejfy-3

Сейфы под любые задачи и кошелек:

Выбирайте из имеющегося ассортимента

или закажите эксклюзивный

mebel

Качественная металлическая мебель

для складских помещений

для хранилищ документов

для раздевалок в фитнес-центрах, бассейнах, детских садах и пр.

медицинская мебель

мебель по индивидуальному заказу

zamky-dvery-furnytura

Металлические двери

Замки и замочные цилиндры

Контроль доступа и GPS/GPRS Мониторинг

100 % гарантія повернення

вартості товару при цілісності товару і упаковки протягом 30 днів

Вигідні ціни

найвигідніші пропозиції за цінами і гарантовані знижки при передплаті

Безкоштовна доставка

за м. Харкову при замовленні від 5000 грн. з передоплатою 50%.

Професійні майстри

з досвідом роботи по встановленню та монтажу пропонованої продукції з 2009 року

Післягарантійне обслуговування

додаткові 12 місяців гарантії від магазину “Безпека”

Салон-магазин «Безопасность» має величезний досвід роботи в продажу сейфів, вхідних дверей та замків на ринку міста Харкова. Вже більше 7 -ми років ми дбаємо про Вашу безпеку, надаючи повний спектр послуг з продажу, доставці, установці, сервісного і гарантійного обслуговування нашої продукції. Ключовим моментом роботи з нашими покупцями є індивідуальний підхід до кожного клієнта, підвищена увага до якості реалізованої продукції, а також якості та строків гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Сьогодні ми пропонуємо широкий спектр надійних високоякісних замків і циліндрів, а також дверної фурнітури (бронепластини, броненакладки, доводчики) відомих брендів, які мають заслужену репутацію у світі, як лідери у виробництві механічних і електронних систем замикання: MUL-T-LOCK (Ізраїль), VACHETTE (Франція) і ін.

Ми захистимо Вас і Ваших близьких від усіх неприємностей, за якісною і надійною дверима торгових марок Страж (Україна), Berez (Україна). Ми допоможемо Вам підібрати двері у відповідності з Вашими побажаннями та естетичними потребами.

Також у нашому магазині представлений великий вибір сейфів (меблеві, офісні, вбудовувані, зламостійкі, вогнестійкі, вогні-зламостійкі, збройові, банківські депозитні комірки) і металевої офісної меблів (картотеки, бухгалтерські шафи, шафи для роздягалень, стелажі) виробництва компанії Промет.